Мова сайту
КПІ
вул. Б. Гаврилишина, 12/16
+38 (067) 656 60 72
Оболонь
вул. Полярна, 19а
+38 (067) 656 33 95 +38 (066) 347 84 57

Закарпатська колиба на Оболоні

вулиця Полярна, 19а (Оболонь)

Центральний зал

Зал розрахований на 110 персон

забронювати столик

Центральний зал – найбільше і просторе приміщення, розраховане на одночасну присутність до 110 гостей ресторану. Інтер’єр залу виконаний в традиційному гуцульському стилі. Стіни і стеля оббиті натуральною деревиною, а підлогу і колони облицьовані грубим каменем. На стінах багато традиційних мисливських трофеїв – голови оленів, козулі і кабанів.

У залі дуже затишно завдяки великій кількості натуральної деревини (декоративне облицювання і масивні столи зі стільцями). Всі приміщення добре освітлено оригінальними стельовими світильниками, частина з яких стилізована під старовинні ковані свічники, що кріпилися до стелі на ланцюгах.

Малий банкетний зал

Зал розрахований на 25 персон

забронювати столик

Інтер’єр малого банкетного залу стилізований під традиційний винний льох, який є практично в кожному дворі на Закарпатті. Оригінальна імітація грубої штукатурки на стінах з фрагментами кладки надає приміщенню автентичний зовнішній вигляд. Імітація замурованих бочок відмінно доповнюється дерев’яними стовпами і стельовими перекриттями.

Через великі віконні прорізи в зал потрапляє достатньо природного світла, а у вечірній час приміщення висвітлюється оригінальними люстрами, стилізованими під стельові ланцюгові світильники двохсотлітньої давності. Продумане планування приміщення дозволяє з комфортом розмістити до 25 гостей.

Великий банкетний зал

Великий банкетний зал

забронювати столик

Великий банкетний зал зустріне своїх гостей оригінальним інтер’єром в характерному закарпатському стилі з великою кількістю натуральної деревини. Стіни прикрашені об’ємними барельєфами, на яких в оригінальному стилі зображені сцени з життя гуцулів, а також самі горяни в національних костюмах. Імітація грубої сільської побілки на стінах з елементами цегляної кладки гармонійно поєднується з дерев’яними балочними перекриттями на стелі, надаючи приміщенню автентичний зовнішній вигляд.

Зал розрахований на проведення банкетів до 50 осіб. Продумане розташування столів дозволяє одночасно перебувати в залі кільком компаніям, які не заважатимуть один одному.

Тераса

Зал розрахований на 50 персон

забронювати столик

Простора і світла тераса може вмістити одночасно до 50 чоловік. На гостей чекає затишна атмосфера, в якій гармонійно поєднуються традиційні закарпатські декори і сучасні стилістичні рішення.

В інтер’єрі тераси переважає гуцульський стиль, характерною ознакою якого є велика кількість натуральної деревини, включаючи масивні дерев’яні столи і стільці. Стіни виконані у вигляді зрубу з прорізами, всередині яких в різьбленій дерев’яній рамі знаходяться об’ємні композиції, що імітують карпатські пейзажі.

Гостям пропонуються окремо розташовані столи на 6-8 персон або затишні столики з комфортними м’якими диванами, розташовані в одну лінію один за одним уздовж стіни з віконними прорізами.

Зал Роща

Зал розрахований на 30 персон

забронювати столик

Затишний зал Роща зустріне своїх гостей оригінальним інтер’єром, який імітує полонини Карпат. Приміщення стилізовано під лісову галявину з характерним зеленим фоном. Стіни залу розписані природними пейзажами з великою кількістю дерев і чагарників, які створюють атмосферу гірської природи Закарпаття. Масивні столи з натурального дерева і стільці з високими спинками вдало доповнюють інтер’єр, надаючи йому закінчений і цілісний вигляд.

Зал вміщає одночасно до 30 гостей, що дозволяє орендувати приміщення для святкування різних сімейних торжеств або прийти невеликою компанією і посидіти в затишній і спокійній обстановці, насолоджуючись лісовими пейзажами.

Зал

Зал розрахований на 30 – 40 персон

забронювати столик

Зал може вмістити одночасно 30-40 персон, що робить його ідеальним рішенням для святкування сімейних торжеств, зустрічей випускників або організації корпоративів.

Інтер’єр приміщення виконаний в гуцульському стилі і імітує дерев’яний зруб з характерними рубленими стінами і злегка похилою стелею. Неотесані балкові перекриття з натуральної деревини та підлога з масиву надають інтер’єру оригінальність. У залі розставлені традиційні дубові меблі і предмети побуту, які передають автентичність стилю.

Столи в приміщенні розставлені так, щоб за ними могли поміститися різні компанії – від 4 до 8-12 чоловік.

Кімнати

Кімнати розраховані від 2 до 12 персон

забронювати столик

Кімнати – це компактні зали, стилізовані під внутрішнє оздоблення західноукраїнської хати. Оздоблення стін імітує ручну штукатурку, а вікна обрамлені масивними дерев’яними рамами і прикрашені старовинними ганчірковими завісами. Великий стіл з масиву деревини і довгі лавки надають інтер’єру кімнати автентичний гуцульський колорит. Приміщення добре освітлені оригінальними люстрами, які стилізовані під старовинні ланцюгові стельові свічники.

Залежно від свого розміру, кімнати можуть вмістити від 2 до 12 чоловік, що робить ці зали універсальним рішенням. У них можна усамітнитися закоханій парі, відзначити день народження або посидіти невеликою, але гучною компанією друзів або колег по роботі.

Бочки

Зал розрахований від 2 до 8 персон

забронювати столик

Бочка – оригінальне і незвичайне інтер’єрне рішення, яке дозволить повністю зануритися в автентичну атмосферу Закарпаття. Окремі приміщення виконані у вигляді однієї великої винної бочки з характерною похилою формою стелі і стін. Натуральна деревина і оригінальний декор надають кожній закритій кабінці стильний вигляд, а святкові рушники на «стінах» і «стелі» додають гуцульського колориту.

Залежно від площі, оригінальний зал-бочка може вмістити від 2 до 8 гостей, що дозволяє провести відокремлену романтичну вечерю або весело відзначити свято в невеликій дружній компанії.

Дитяча кімната

Дитяча кімната

забронювати столик

Дитяча кімната стане відмінним місцем для розваги малюків. Тут для дитини є все необхідне – м’які іграшки та конструктори, великий телевізор для перегляду мультиків і затишні диванчики для відпочинку.

Інтер’єр приміщення відповідає загальному стилю закладу – велика кількість натуральної деревини і характерний закарпатський колорит. Приміщення добре висвітлюється стельовими люстрами, які стилізовані під старовинні світильники на ланцюгах. На відміну від інших залів, де підлога виконана з каменю або дошки, в цьому приміщенні на підлозі постелено м’яке килимове покриття, щоб дітям було максимально комфортно.

Рекомендуємо спробувати

Бограч Закарпатський
400 грам
190,00 грн
Панська вечеря
1000/150 грам
1000,00 грн
Курчата табака
1 шт грам
300,00 грн
на Децу-До -Газди

Акції і новини

всі новини
Романтичний вечір. День святого Валентина.
04.02.2022
...
читати повністю
Працюємо на самовивезення та доставку.
29.03.2021
...
читати повністю
Шановні гості! Ми незупиняємося Вас дивувати!
22.03.2021
...
читати повністю

Відгуки від наших клієнтів

Забронювати столик
Залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Натискаючи кнопку "Забронювати" Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Забронювати столик
Залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Натискаючи кнопку "Забронювати" Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Дякую за заявку!
Ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин
А поки ми Вам дзвонимо, рекомендуємо ознайомитися з нашим меню