Мова сайту
КПІ
вул. Б. Гаврилишина, 12/16
+38 (067) 656 60 72
Оболонь
вул. Полярна, 19а
+38 (067) 656 33 95

Закарпатська колиба на Оболоні

вулиця Полярна, 19а (Оболонь)

Центральний зал

Зал розрахований на 110 персон

Центральний зал – найбільше і просторе приміщення, розраховане на одночасну присутність до 110 гостей ресторану. Інтер’єр залу виконаний в традиційному гуцульському стилі. Стіни і стеля оббиті натуральною деревиною, а підлогу і колони облицьовані грубим каменем. На стінах багато традиційних мисливських трофеїв – голови оленів, козулі і кабанів.

У залі дуже затишно завдяки великій кількості натуральної деревини (декоративне облицювання і масивні столи зі стільцями). Всі приміщення добре освітлено оригінальними стельовими світильниками, частина з яких стилізована під старовинні ковані свічники, що кріпилися до стелі на ланцюгах.

Малий банкетний зал

Зал розрахований на 25 персон

Інтер’єр малого банкетного залу стилізований під традиційний винний льох, який є практично в кожному дворі на Закарпатті. Оригінальна імітація грубої штукатурки на стінах з фрагментами кладки надає приміщенню автентичний зовнішній вигляд. Імітація замурованих бочок відмінно доповнюється дерев’яними стовпами і стельовими перекриттями.

Через великі віконні прорізи в зал потрапляє достатньо природного світла, а у вечірній час приміщення висвітлюється оригінальними люстрами, стилізованими під стельові ланцюгові світильники двохсотлітньої давності. Продумане планування приміщення дозволяє з комфортом розмістити до 25 гостей.

Великий банкетний зал

Великий банкетний зал

Великий банкетний зал зустріне своїх гостей оригінальним інтер’єром в характерному закарпатському стилі з великою кількістю натуральної деревини. Стіни прикрашені об’ємними барельєфами, на яких в оригінальному стилі зображені сцени з життя гуцулів, а також самі горяни в національних костюмах. Імітація грубої сільської побілки на стінах з елементами цегляної кладки гармонійно поєднується з дерев’яними балочними перекриттями на стелі, надаючи приміщенню автентичний зовнішній вигляд.

Зал розрахований на проведення банкетів до 50 осіб. Продумане розташування столів дозволяє одночасно перебувати в залі кільком компаніям, які не заважатимуть один одному.

Тераса

Зал розрахований на 50 персон

Простора і світла тераса може вмістити одночасно до 50 чоловік. На гостей чекає затишна атмосфера, в якій гармонійно поєднуються традиційні закарпатські декори і сучасні стилістичні рішення.

В інтер’єрі тераси переважає гуцульський стиль, характерною ознакою якого є велика кількість натуральної деревини, включаючи масивні дерев’яні столи і стільці. Стіни виконані у вигляді зрубу з прорізами, всередині яких в різьбленій дерев’яній рамі знаходяться об’ємні композиції, що імітують карпатські пейзажі.

Гостям пропонуються окремо розташовані столи на 6-8 персон або затишні столики з комфортними м’якими диванами, розташовані в одну лінію один за одним уздовж стіни з віконними прорізами.

Зал Роща

Зал розрахований на 30 персон

Затишний зал Роща зустріне своїх гостей оригінальним інтер’єром, який імітує полонини Карпат. Приміщення стилізовано під лісову галявину з характерним зеленим фоном. Стіни залу розписані природними пейзажами з великою кількістю дерев і чагарників, які створюють атмосферу гірської природи Закарпаття. Масивні столи з натурального дерева і стільці з високими спинками вдало доповнюють інтер’єр, надаючи йому закінчений і цілісний вигляд.

Зал вміщає одночасно до 30 гостей, що дозволяє орендувати приміщення для святкування різних сімейних торжеств або прийти невеликою компанією і посидіти в затишній і спокійній обстановці, насолоджуючись лісовими пейзажами.

Зал

Зал розрахований на 30 – 40 персон

Зал може вмістити одночасно 30-40 персон, що робить його ідеальним рішенням для святкування сімейних торжеств, зустрічей випускників або організації корпоративів.

Інтер’єр приміщення виконаний в гуцульському стилі і імітує дерев’яний зруб з характерними рубленими стінами і злегка похилою стелею. Неотесані балкові перекриття з натуральної деревини та підлога з масиву надають інтер’єру оригінальність. У залі розставлені традиційні дубові меблі і предмети побуту, які передають автентичність стилю.

Столи в приміщенні розставлені так, щоб за ними могли поміститися різні компанії – від 4 до 8-12 чоловік.

Кімнати

Кімнати розраховані від 2 до 12 персон

Кімнати – це компактні зали, стилізовані під внутрішнє оздоблення західноукраїнської хати. Оздоблення стін імітує ручну штукатурку, а вікна обрамлені масивними дерев’яними рамами і прикрашені старовинними ганчірковими завісами. Великий стіл з масиву деревини і довгі лавки надають інтер’єру кімнати автентичний гуцульський колорит. Приміщення добре освітлені оригінальними люстрами, які стилізовані під старовинні ланцюгові стельові свічники.

Залежно від свого розміру, кімнати можуть вмістити від 2 до 12 чоловік, що робить ці зали універсальним рішенням. У них можна усамітнитися закоханій парі, відзначити день народження або посидіти невеликою, але гучною компанією друзів або колег по роботі.

Бочки

Зал розрахований від 2 до 8 персон

Бочка – оригінальне і незвичайне інтер’єрне рішення, яке дозволить повністю зануритися в автентичну атмосферу Закарпаття. Окремі приміщення виконані у вигляді однієї великої винної бочки з характерною похилою формою стелі і стін. Натуральна деревина і оригінальний декор надають кожній закритій кабінці стильний вигляд, а святкові рушники на «стінах» і «стелі» додають гуцульського колориту.

Залежно від площі, оригінальний зал-бочка може вмістити від 2 до 8 гостей, що дозволяє провести відокремлену романтичну вечерю або весело відзначити свято в невеликій дружній компанії.

Дитяча кімната

Дитяча кімната

Дитяча кімната стане відмінним місцем для розваги малюків. Тут для дитини є все необхідне – м’які іграшки та конструктори, великий телевізор для перегляду мультиків і затишні диванчики для відпочинку.

Інтер’єр приміщення відповідає загальному стилю закладу – велика кількість натуральної деревини і характерний закарпатський колорит. Приміщення добре висвітлюється стельовими люстрами, які стилізовані під старовинні світильники на ланцюгах. На відміну від інших залів, де підлога виконана з каменю або дошки, в цьому приміщенні на підлозі постелено м’яке килимове покриття, щоб дітям було максимально комфортно.

Рекомендуємо спробувати

Бограч Закарпатський
400 грам
120,00 грн
Панська вечеря
1000/150 грам
600,00 грн
Курчата табака
1 шт грам
180,00 грн
на Децу-До -Газди

Акції і новини

всі новини
Закарпатський Реберця Барбекю
22.10.2020
...
читати повністю
Закарпатський Дракон
22.10.2020
...
читати повністю
ХОСПЕР-МЕНЮ (морепродукти)
19.08.2020
...
читати повністю

Відгуки від наших клієнтів

Забронювати столик
Залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Натискаючи кнопку "Забронювати" Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Забронювати столик
Залиште заявку і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин

Натискаючи кнопку "Забронювати" Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Дякую за заявку!
Ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин
А поки ми Вам дзвонимо, рекомендуємо ознайомитися з нашим меню